Kan han lide mig? Eller er han kun ude efter Nudes..
Hej brevkassen,
jeg har mødt denne her dreng inde på en app der hedder yellow.. jeg faldt pladask for ham lige så snart jeg så hans profilbillede,
vi er begyndt at skrive lidt sammen og nu spørg han mig om han må få nudes og om jeg har mistet min mødom. Ting jeg ikke troede han ville spørger om lige pludselig. Og er bange for han slet ikke kan lide mig og bare er ude efter nudes. Vi har ikke mødtes..
PS jeg er 14 år og det er han også.
Hvad tænker i? Spørg han bare sådan for at være sikker, eller er han virkelig kun ude efter det.. det kan jo være i har erfaring omkring det,
og han siger hele tiden hvor smuk han synes jeg er, eller det skifter lidt.. noglegange sender han hjerter osv og andre gange efterlader han en iskold besked tilbage. Er virkelig forvirret, men vi har ikke kendt hinanden end mere end 3 dage. Hjælp.
Videoer om kærlighed
Ramt af kæreste sorger? Få gode råd!
Det kan gøre så forbandet ondt at have kærestesorger! Her kan du få gode råd til, hvordan du bedst kommer igennem dine kærestesorger.